WYSTAWY

SALON POETYCKI

SPOTKANIA Z AKTORAMI

BEZ ZASIĘGU

WARSZTATY

Rodzinny pamiętnik. Warsztaty tworzenia książki artystycznej integrującej pokolenia - Książka graficzna

Actual timezone:
Kalendarz
Galeria Sztuki w Mosinie
Data
11.05.2019 11:00 - 14:00

Opis

TEMAT WARSZTATU: KTOŚ WYJĄTKOWY. OPOWIEŚĆ O CZŁONKU RODZINY

Podczas warsztatów uczestnicy opowiedzą za pomocą różnych technik graficznych o najbardziej niezwykłym członku rodziny. Książki artystyczne powstaną w trzech technikach: linorycie/stemplu, monotypii i wycinance. Wszystkie prace powstaną w formacie A4 w pozycji wertykalnej (pionowej) i tworzyć będą jedną, spójną książkę. Warsztaty są otwarte dla wszystkich, jednak maksymalna ilość uczestników to 15 osób.

Wycinanka

Na ostatnim warsztacie uczestnicy poznają historię i techniki wykonywania wycinanek. Wykorzystają symetrie i graficzny charakter wycinanki do stworzenia czarno-białych portretów członków rodziny. Technika wycinanki jest odpowiednia zarówno dla dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Potrzebne materiały to: czarny papier, nożyczki, gumki i ołówki.

 


Więcej informacji o projekcie znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: http://galeriamosina.pl/index.php/pl/projekty/rodzinny-pamietnik.


Zapraszamy do zapisywania się na warsztaty e-mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub telefonicznie 61 819 15 91, podając: datę i nazwę warsztatu, imię i nazwisko oraz wiek uczestników jak również dane kontakowe: adres email oraz numer telefonu.

 

http://gitaramosina.pl/images/mapa%20bitowa%20w%20plakat2011.jpg

 

 

Wstęp na wszystkie wystawy i wydarzenia w Galerii Sztuki jest bezpłatny. Jeśli chcecie nas Państwo wesprzeć, prosimy o wpłaty na konto: Nazwa banku: GBS Mosina Numer rachunku:

 

79 9048 0007 2001 0019 0323 0001


W tytule wpłaty prosimy wpisać "Na działalność statutową Galerii Sztuki w Mosinie".